Takže kto sme a čo sme?  Sme dve matky. Romanka a Kristína. Blondína a Brunetka. Sme kamarátky,  ktoré ešte viac spojilo tehotenstvo a ďalej spája materstvo.   Máme dve baby. Stelku a Adelku, medzi ktorými je dvojmesačný rozdiel.  A máme nu-nu.sk.

Ako vznikla značka ňu-ňu?

Povedala by som, že jej korene začali rásť už niekde počas tehotenstva. Rodičia si zabezpečujú výbavičku pre svoje bábätká a tak aj my sme si posielali zoznamy vecí, ktoré by sme si  chceli zadovážiť, a sem-tam natrafili na „ vychytávky „ , ktoré na Slovensku nie sú bežne dostupné, alebo sa nám jednoducho na výrobkoch niečo nepáčilo, ale vedeli sme si predstaviť, ako by asi daná vec vyzerala, keby sme ju robili my. A tak sme sa do toho pustili. Romanka má šikovného manžela, ktorý nám spravil e-shop a my sme si našli niekde medzi kojením, prebaľovaním, kúpaním,  kočíkovaním   čas a vymysleli, čo INÉ môžeme mamičkám a ich deťom ponúknuť. Aby boli štýlové, aby boli jedinečné, aby boli ŇUŇU.

Značka ŇU-ŇU je ešte len v začiatkoch.

Niektoré z produktov sa v tieto dni šijú a sú aj také, ktoré sú zatiaľ len v našich hlavách. Schválne som napísala „ sa šiju“, pretože ani jedna z nás nestála v rade, keď túto zručnosť rozdávali. Asi sme boli spolu na káve  J. Takže sme našli šikovné krajčírky, ktoré realizujú naše návrhy. Samozrejme, kupili sme si aj stroj a skúšame šiť aj samé. Zatiaľ môžete v našom e-shope nájsť krásne šité sponky, čelenky a klipy na cumlíky, ktoré zaručene vyniknú svojou jedinečnosťou. Máme rôzne srdiečka, hviezdičky, noty, čelenky so zajom aj s mačičkami, obláčiky na sponkách aj na klipoch na cumlíky. Týmito doplnkami sme začali a čoskoro,  a teda aj pravidelne ich budeme obmieňať podľa ročného obdobia, takže sa možno čoskoro môžete tešiť na nanuky či čerešne vo vláskoch. Aby sme sa nepýšili cudzím perím, tieto doplnky už niekto vyrába a my Vám ich cez nu-nu.sk sprostredkúvame.

Ďalším produktom je naše pexeso.

Podľa nás krásny nápad. Ktoré dieťa nemá rado pexeso? Lenže kartičky sa strácajú, krčia sa, zle sa otáčajú… Takže Vám ponúkame látkove, ktoré šije šikovná páni a pre nu-nu.sk sme spolu vytvorili túto limitovanú edíciu. Sú na ňom krásne zvieratká v jemných pastelových farbách a je dostatočne veľké na to, aby kartičky vedeli otočiť aj tie najmenšie pršteky. Aby sa s ním detičky  mohli zdokonaľovať vo vnímaní , aby ste vy, matky , videli tú iskru v očiach Vašich detí, keď sa im KONEČNE podarí nájsť pár k tej svojej kartičke. Celé pexeso má ako obal praktické vrecúško, do ktorého treba už len doplniť ostatné hračky a hurá s rodičmi na výlet.

Než sa ku Vám naše produkty dostanú, podliehajú tej najprísnejšej kontrole. Kontrole našimi detmi. Stelka , ktorej pri pôrode nadelili vlasy zodpovedne testuje všetky sponky, čelenky a držiačiky. Pexeso však nezostalo bez povšimnutia, niet kartičky, ktorú by Adelka  nepopozerala z každej strany, či bola na ňom precízne odvedená práca. A takto funguje náš e-shop. Čoskoro sa rady ozveme a doplníme aj naše nové zrealizované nápady, produkty. Hneď po testovačke 🙂